HOME TÝM PARTNEŘI KONTAKT
NOVINKA
VSTUPUJEME NA HERNÍ SCÉNU
Herní organizace s názvem GLORE vstupuje na česko-slovenskou e-sport scénu!

Kdo jsme? Proč jsme se rozhodli vstoupit do světa e-sportu? Jak reálné vidíme naše šance? A mnohem více se dozvíte v tomto článku.

Jmenujeme se herní organizace GLORE. Vznikáme v polovině roku 2019 a chceme patřit mezi špičku tuzemské scény. Víme, že to nebude snadné, ale budeme se snažit dělat vše proto, abychom se stali špičkou česko-slovenské e-sportové scény. Mezi naše hlavní hry, které v budoucnu chceme podporovat patří:

 • Fifa
 • Fortnite
 • PlayerUnknown's Battlegrounds
 • Rainbow Six Siege

 • Hlavním cílem, proč jsme se rozhodli vstoupit na česko-slovenskou e-sportovou scénu je fakt, že e-sport máme prostě v sobě. Je to fenomén dnešní doby a má raketově rostoucí oblibu nejen ve světě, ale i u nás. Dále se budeme snažit lépe pracovat s hráčmi a ukázat jim, že není vše takové, jaké si představují.

  Konkurence na tuzemské scéně je veliká a každý den vznikají týmy, které nemají reálnou budoucnost na přežití. Ano, ale to z toho důvodu, že nejsou vytrvalí a oddaní věnovat tomu svůj čas prakticky zadarmo. Chceme naši organizaci vést stylem, že hráči předem budou vědět, za jakých podmínek nás budou reprezentovat. Nechceme, aby naše organizace slibovala věci, které nemůže splnit.

  Budeme rádi, když nás budete podporovat a sledovat i další články, ve kterých se dozvíte více informací o nás!

  #WEAREGLORE
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY ROZHOVOR VÁLEC JMÉNEM EMPHATY ROZHOVOR NOVÁ POSILA FIFA SEKCE